Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Price
de: Preis

en: Domain
de: Domäne

en: Ascending
de: Aufsteigend

en: Descending
de: Absteigend

en: Template
de: Vorlage

en: Advertising
de: Werbung

en: Currency Code
de: Währungscode

en: Template ID
de: Template-ID

en: Product Name
de: Produktname

en: Geolocation
de: Geographische Koordinaten

en: Language Code
de: Sprachkürzel

en: Administer monetizer101 settings
de: Monetizer101-Einstellungen verwalten

en: Administer monetizer101 settings.
de: Monetizer101-Einstellungen verwalten.

en: Monetizer101 Settings
de: Monetizer101-Einstellungen
