Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Price
sv: Pris

en: Domain
sv: Domän

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Template
sv: Mall

en: Language Code
sv: Språkkod
