Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Price
th: ราคา

en: Domain
th: โดเมน

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Advertising
th: ติดต่อลงโฆษณา
