Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Price
fi: Hinta

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Currency Code
fi: Valuutan koodi

en: Language Code
fi: Kielikoodi
