Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Price
is: Verð

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Template
is: Sniðmát

en: Currency Code
is: Gjaldmiðilskóði
