Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Price
lt: Kaina

en: Domain
lt: Domenas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Template
lt: Šablonas
