Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Price
sk: Cena

en: Domain
sk: Doména

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Template
sk: Šablóna
