Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Domain
ta: இணையகளம்

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Template
ta: முன் வடிவு
