Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Domain
be: Дамен

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Template
be: Шаблон
