Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Price
el: Tιμή

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα
