Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Price
he: מחיר

en: Domain
he: דומיין

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד
