Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Price
it: Prezzo

en: Domain
it: Dominio

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Currency Code
it: Codice valuta
