Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Price
ja: 価格

en: Domain
ja: ドメイン

en: Ascending
ja: 昇順

en: Descending
ja: 降順

en: Template
ja: テンプレート

en: Advertising
ja: 広告

en: Language Code
ja: 言語コード
