Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Price
lv: Cena

en: Domain
lv: Domēns

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā
