Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Price
nl: Prijs

en: Domain
nl: Domein

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Advertising
nl: Adverteren

en: Currency Code
nl: Valuta Code

en: Geolocation
nl: Geolocatie

en: Language Code
nl: Taalcode
