Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Price
pl: Cena

en: Domain
pl: Domena

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Template
pl: Szablon

en: Currency Code
pl: Kod waluty

en: Template ID
pl: ID szablonu

en: Geolocation
pl: Geolokacja

en: Language Code
pl: Kod Języka
