Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Price
ru: Цена

en: Domain
ru: Домен

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Template
ru: Шаблон

en: Currency Code
ru: Код валюты

en: Template ID
ru: ID шаблона

en: Product Name
ru: Название товара

en: Language Code
ru: Код языка
