Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Price
bg: Цена

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Template
bg: Шаблон
