Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།
