Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Price
ca: Preu

en: Domain
ca: Domini

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Template
ca: Plantilla

en: Language Code
ca: Codi de llengua
