Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Price
fa: قیمت

en: Domain
fa: دامنه

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Template
fa: قالب

en: Currency Code
fa: کد واحد پول
