Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Price
fr: Prix

en: Domain
fr: Domaine

en: Ascending
fr: Ascendant

en: Descending
fr: Descendant

en: Template
fr: Gabarit

en: Advertising
fr: Publicité

en: Currency Code
fr: Code de la devise

en: Geolocation
fr: Géolocalisation

en: Language Code
fr: Code de la langue
