Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Title
gl: Título

en: Price
gl: Prezo

en: Domain
gl: Dominio

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Template
gl: Modelo

en: Currency Code
gl: Código de divisa
