Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Domain
oc: Domeni

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Template
oc: Modèl
