Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: Price
pt: Preço

en: Domain
pt: Domínio

en: Ascending
pt: Ascendente

en: Descending
pt: Descendente

en: Advertising
pt: Publicidade

en: Currency Code
pt: Código da Moeda

en: Language Code
pt: Código do idioma
