Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Price
cs: Cena

en: Domain
cs: Doména

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Template
cs: Šablona

en: Currency Code
cs: Kód měny
