Monetizer101 (7.x-4.0-beta2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Price
da: Pris

en: Domain
da: Domæne

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Template
da: Skabelon

en: Currency Code
da: Valutakode

en: Merchant number
da: Merchant-ID

en: Language Code
da: Sprog
