Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Price
et: Hind

en: Domain
et: Domeen

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Template
et: Mall

en: Currency Code
et: Valuuta kood

en: Language Code
et: Keelekood
