Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Price
hr: Cijena

en: Domain
hr: Domena

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Template
hr: Predložak

en: Template ID
hr: ID predloška
