Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್
