Monetizer101 (7.x-4.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Price
ro: Preţ

en: Domain
ro: Domeniu

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Template
ro: Șablon
