Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Price
tr: Fiyat

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Template
tr: Şablon

en: Currency Code
tr: Para Birimi Kodu

en: Language Code
tr: Dil Kodu
