Monetizer101 (7.x-4.0-beta3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Price
uk: Ціна

en: Domain
uk: Домен

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Template
uk: Шаблон

en: Currency Code
uk: Код валюти

en: Template ID
uk: ID шаблона

en: Geolocation
uk: Географічне становище

en: Language Code
uk: Код мови
