MoneySuite (7.x-10.0) - en to af translation catalogue (125 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Transaction ID
af: Transaksie-ID

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Email address
af: E-posadres

en: Transactions
af: Transaksies

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: Quantity
af: Aantal

en: Item Name
af: Itemnaam

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Activated
af: Geaktiveer

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: You must enter a valid e-mail address.
af: U moet 'n geldige e-posadres kies.

en: From
af: Van

en: Signature
af: Handtekening

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Price
af: Prys

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Method
af: Metode

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Other
af: Ander

en: Deny
af: Weier

en: Users
af: Gebruikers

en: Referrer
af: Verwyser

en: Checkout
af: Betaal punt

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Server settings
af: Bediener-instellings

en: Pending
af: Hangende

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: None.
af: Geen.

en: Revert
af: Rol terug

en: Confirm Password
af: Bevestig Wagwoord

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Product
af: Produk

en: Products
af: Produkte

en: Orders
af: Bestellings

en: 1 month
af: 1 maand

en: Apply
af: Pas toe

en: @count weeks
af: @count weke

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Swedish
af: Sweeds

en: Account
af: Rekening

en: Reports
af: Verslae

en: Review order
af: Hersien bestelling

en: - All -
af: - Alle -

en: Faeroese
af: Faeroees

en: log in
af: teken aan

en: Structure
af: Struktuur

en: Master
af: Meester
