MoneySuite (7.x-10.0) - en to ast translation catalogue (111 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Value
ast: Valor

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Administration
ast: Alministración

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weekly
ast: Semanal

en: None
ast: Nengún

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Done
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Never
ast: Nunca

en: From
ast: De

en: Signature
ast: Robla

en: Widget type
ast: Triba de widget

en: Mode
ast: Mou

en: N/A
ast: N/D

en: Items
ast: Elementos

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Details
ast: Detalles

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Send
ast: Unviar

en: Code
ast: Códigu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Method
ast: Métodu

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: Other
ast: Otru

en: Deny
ast: Torgar

en: Users
ast: Usuarios

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Save changes
ast: Guardar cambeos

en: Optional
ast: Opcional

en: Order
ast: Orde

en: IP Address
ast: Direición IP

en: Server settings
ast: Preferencies del sirvidor

en: Hidden
ast: Anubríu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: None.
ast: Nengún.

en: Revert
ast: Desfacer

en: Installed
ast: Instaláu

en: Failed
ast: Falló
