MoneySuite (7.x-10.0) - en to ka translation catalogue (123 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Transactions
ka: ტრანზაქციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Length
ka: სიგრძე

en: History
ka: ისტორია

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Done
ka: დასრულება

en: Year
ka: წელი

en: Page
ka: გვერდი

en: User settings
ka: მომხმარებლის პარამეტრები

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Module
ka: მოდული

en: Never
ka: არასდროს

en: From
ka: ვისგან

en: Signature
ka: ხელმოწერა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Month
ka: თვე

en: Details
ka: დეტალები

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Method
ka: მეთოდი

en: Day
ka: დღე

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Other
ka: სხვა

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Destination
ka: დანიშნულების ადგილი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Save changes
ka: ცვლილებების შენახვა

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Server settings
ka: სერვერის პარამეტრები

en: Hidden
ka: დამალული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: None.
ka: არცერთი.

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Info
ka: ინფო

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: German
ka: გერმანული

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Structure
ka: სტრუქტურა

en: Nothing
ka: არაფერი
