MoneySuite (7.x-10.0) - en to kk translation catalogue (105 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Transactions
kk: Шарттар

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Action
kk: Әрекет

en: Download
kk: Жүктеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Required
kk: Қажетті

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Text
kk: Текст

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page
kk: Бет

en: User settings
kk: Қолданушы теңшелімдері

en: Never
kk: Ешқашан

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: From
kk: Кімнен

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: January
kk: Қантар

en: May
kk: Мамыр

en: Other
kk: Басқа

en: Deny
kk: Рұқсат етпеу

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Server settings
kk: Сервер баптамалары

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: None.
kk: Ешбір.

en: Approval queue
kk: Растау кезегі

en: Publish
kk: Жариялау

en: @count days
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта

en: @count weeks
kk: @count апта

en: @count years
kk: @count жыл

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс

en: Polish
kk: Полдық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Account
kk: Есеп

en: Sandbox
kk: Құмсалғыш

en: Reports
kk: Есептер

en: Faeroese
kk: Фарер

en: Make sticky
kk: Жабыстыру
