MoneySuite (7.x-10.0) - en to km translation catalogue (137 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Item
km: ធាតុ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Action
km: អំពើ

en: Download
km: ទាញយក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: General settings
km: ការ​កំណត់​ទូទៅ

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Page
km: ទំព័រ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Never
km: កុំ

en: You must enter a valid e-mail address.
km: អ្នក​ត្រូវតែ​បញ្ចូល​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រឹមត្រូវ ។

en: From
km: ពី

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Widget type
km: ប្រភេទ​ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Mode
km: របៀប​

en: N/A
km: គ្មាន

en: Items
km: ធាតុ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Month
km: ខែ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: Save changes
km: រក្សា​ទុក​ការ​ផ្លាស់​ប្តូរ

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Order
km: លំដាប់

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Server settings
km: ការកំណត់​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: None.
km: គ្មាន

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Approval queue
km: ​ជួរ​អនុម័ត

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Print
km: បោះ​ពុម្ព

en: Account
km: គណនី

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Faeroese
km: ហ្វ៊ែរ៉ូអ៊ីស

en: Make sticky
km: នៅ​ជាប់

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Nothing
km: មិន​មាន
