MoneySuite (7.x-10.0) - en to lo translation catalogue (21 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: contact us
lo: ຕິດຕໍ່ພວກເຮົາ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Reports
lo: ບົດລາຍງານ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Structure
lo: ໂຄງສ້າງ
