MoneySuite (7.x-10.0) - en to lt translation catalogue (390 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Item
lt: Elementas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Currency
lt: Valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Purchased
lt: Įsigyta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: History
lt: Istorija

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Text
lt: Tekstas

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Activated
lt: Aktyvuota

en: All
lt: Visi

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Year
lt: Metai

en: Page
lt: Puslapis

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Never
lt: Niekada

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: From
lt: Nuo

en: Signature
lt: Parašas

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: Mode
lt: Būdas

en: N/A
lt: N/D

en: Items
lt: Elementai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Card Type
lt: Kortelės tipas

en: Card Number
lt: Kortelės numeris

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Stock
lt: Atsargos

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: Members
lt: Nariai

en: Method
lt: Būdas

en: Day
lt: Diena

en: here
lt: čia

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Other
lt: Kiti

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Deny
lt: Drausti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Class
lt: Klasė

en: Users
lt: Nariai

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Tvarka

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Template
lt: Šablonas

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Duration
lt: Laikas

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Modified
lt: Redaguota

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Pending
lt: Laukiama

en: English
lt: Anglų

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Accepted
lt: Priimti

en: Expired
lt: Pasibaigė galiojimas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: day
lt: diena

en: Entity
lt: Esybė

en: None.
lt: Joks.

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Production
lt: Produkcija

en: Info
lt: Informacija

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Match
lt: Sutampa

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Year(s)
lt: Metai

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Refund
lt: Grąžinta

en: Products
lt: Prekės

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Orders
lt: Užsakymai

en: User name
lt: Nario vardas

en: Credit
lt: Kreditas

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Live
lt: Gyva

en: Delete File
lt: Pašalinti Failą

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Approval queue
lt: Pritarimo eilė

en: Adjustment
lt: Koregavimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: @count days
lt: @count dienos

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: @count weeks
lt: @count savaitės

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Other Settings
lt: Kiti nustatymai

en: Usage
lt: Naudojimas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Addresses
lt: Adresai

en: You must enter a number.
lt: Turite įvesti skaičių.

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Print
lt: Spausdinti

en: Account
lt: Paskyra

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Started
lt: Pradėta

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Enter
lt: Įveskite

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Test Mode
lt: Testinė busena

en: API Login ID and Transaction Key
lt: API Prisijungimo ID ir Sandoriu raktas

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: AIM settings
lt: AIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net AIM mokėjimo būdu kreditinėms kortelėmis.

en: Only specify a developer test account if you login to your account through https://test.authorize.net.<br/>Adjust to live transactions when you are ready to start processing real payments.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br />Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Test transactions in a live account
lt: Testinis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
lt: Liepkite Authorize.net atsiųstų klientui kvitą, pagal jūsų paskyros nuostatas.

en: ARB settings
lt: ARB nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Automated Recurring Billing (Automatiniais Pasikartojančiai Mokėjimais)

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br />Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Developer test
lt: Gamintojo bandymai

en: CIM settings
lt: CIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Customer Information Management (Klientų Informacijos Valdymas) paslauga.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
lt: Visada sukurti CIM profilį saugiam saugojimui CC informaciją vėlesniam panaudojimui.

en: Type: @type<br />ID: @id
lt: Tipas: @type<br>ID: @id

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Void
lt: Negaliojantis

en: Unit of time
lt: Laiko vienetas

en: Expiration Month
lt: Galiojimo Mėnesis

en: Expiration Year
lt: Galiojimo Metai

en: Are you sure you want to delete this payment?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį mokėjimą?

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Review payment
lt: Peržiūrėti mokėjimą

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
lt: PayPal - mokėkite nesidalindami savo finansine informacija.

en: API server
lt: API serveris

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
lt: !link plačiau apie informacijos kaip gauti įgaliojimus. Jums reikia gauti API parašą. Jei jūs jau užklausėte API įgaliojimų galite peržiūrėti jūsų nuostatas API priėjimo (API Access ) skyriuje PayPal paskyroje.

en: API username
lt: API nario vardas

en: API password
lt: API slaptažodis

en: PayPal transaction ID: @transactionid
lt: PayPal sandorio ID: @transactionid

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: You have denied the customer's payment.
lt: Jūs atsisakėte kliento mokėjimo.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
lt: Leidimas nesugebėjo ir negali būti fiksuojamos.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
lt: Mokėjimas laukaimas PayPal: @reason

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
lt: Mokėjimas buvo panaikintas per PayPal: @reason

en: The authorization has been voided.
lt: Leidimas buvo anuliuotas.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
lt: Klaida jūsų PayPal mokėjime. Peržiūrėkite savo krepšelį ir bandykite dar kartą.

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
lt: Jūsų užsakymas nebaigtas tol kol nepaspausite mygtuko 'Pateikti užsakymą'. Kai tik pateiksite užsakymą jūsų PayPal sąskaita bus apmokestinta suma nurodyta jūsų užsakyme. Jūs gausite patvirtinimą kai tik mokėjimas bus atliktas.

en: All the address information matched.
lt: Visa adreso informacija sutampa.

en: None of the address information matched; transaction declined.
lt: Nei vienas adresas nesutapo; sandoris neįvyko.

en: Part of the address information matched.
lt: Dalis adreso informacijos sutapo.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
lt: Pardavėjas nepateikė AVS informacijos. Neįvykdyta.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
lt: Adresas nepatikrintas ar pirkėjas neatsako. Paslauga negalima.

en: No AVS response was obtained.
lt: AVS atsakas negautas.

en: Address matched; postal code did not
lt: Adresas sutapo; pašto kodas ne.

en: Nothing matched; transaction declined
lt: Nesutapo; sandoris nevykdomas.

en: Address and postal code matched
lt: Adresas ir pašto kodas sutapo

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
lt: Neleidžiami MOTO sandoriai; sandoris nevykdomas.

en: Global unavailable
lt: Globalus nepasiekiamas

en: International unavailable
lt: Tarptautinės nepasiekiamas

en: Postal code matched; address did not
lt: Pašto kodas sutapo; adresas ne

en: Retry for validation
lt: Tikrinimas kartojamas

en: Service not supported
lt: Paslapuga neteikima

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Matched
lt: Sutapo

en: No match
lt: Nesutapo

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
lt: Pardavėjas nepateikė CVV2 kodo tikrinimo.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
lt: Pardavėjas nustatė, kad CVV2 nenurodytas ant kortelės.

en: Service not available
lt: Paslauga negalima

en: Unkown error
lt: Nežinoma klaida

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
lt: Klientas nepateikė patvirtinto pristatymo adreso per adresų nuostatas.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
lt: Laukiama jūsųs surinkimo lėšų už jūsų leidimo parametrus.

en: eCheck has not yet cleared.
lt: eCheck dar neišgrynintas.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti šį tarptautinį mokėjimą per jūsų Account Overview.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti mokėjimą šia valiuta per jūsų Account Overview.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
lt: Jūsų el. pašto adresas dar neužregistruotas ar patvirtintas.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
lt: Jūs turite atnaujinti savo paskyrą į Business ar Premier, kad gauti mokėjimu kreditine kortele.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
lt: Pirmiau turite patvirtinti savo paskyrą.

en: Reason unknown; contact PayPal Customer Service for more information.
lt: Priežastis nežinoma; susiekite su PayPal Klientų Aptarnavimu dėl platesnės informacijos.

en: The customer has initiated a chargeback.
lt: Klientas iniciavo grąžinimą.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
lt: Klientas pasinaudojo pinigų grąžinimo garantiją.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
lt: Klientas pateikė skundą apie sandorį.

en: You gave the customer a refund.
lt: Jūs suteikėte klientui grąžinimą.

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: Delete option
lt: Pašalinti pasirinkimą

en: Cart settings
lt: Krepšelio nuostatos

en: Hide block if cart is empty.
lt: Paslėpti kai krepšelis tuščias.

en: Minimum order subtotal
lt: Mažiausia tarpinė suma

en: Optionally specify a minimum allowed subtotal for a cart to proceed to checkout.
lt: Pasirinktinai nurodykite mažiausia leidžiama tarpine sumą kai galima pirkti krepšelio turinį.

en: Anonymous cart duration
lt: Anonimo krepšelio galiojimas

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have not</strong> logged in.
lt: Nustatykite kiek laiko galios kliento krepšelis jei klientas<strong>neprisijungęs</strong>

en: Minute(s)
lt: Minutės

en: Hour(s)
lt: Valanda

en: Authenticated cart duration
lt: Prisijungusio kliento krepšelio galiojimas

en: Set the length of time products remain in the cart for customers who <strong>have</strong> logged in.
lt: Nustatykite kiek laiko galios kliento krepšelis jei klientas<strong>prisijungęs</strong>

en: View your purchased files.
lt: Peržiūrėti nusipirktus failus.

en: File downloads
lt: Failo atsisiuntimas

en: File Downloads
lt: Failų atsisiuntimai

en: expires on @date
lt: galioja iki @date

en: No downloads found
lt: Nerasta atsisiuntimų

en: The IP address %ip
lt: IP Adresas %ip

en: Notified
lt: Pranešta

en: Search using date range.
lt: Ieškokite pagal datų intevalą

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Street address 1
lt: Adresas pirma eilutė

en: Street address 2
lt: Adresas antra eilutė

en: You must enter a positive number.
lt: Turite įvesti teigiamą skaičių.

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: Authorize.net reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Your PayPal payment was cancelled. Please feel free to continue shopping or contact us for assistance.
lt: Jūsų PayPal mokėjimas atšauktas. Prašome tęsti apsipirkimą ar susiekite su mumis dėl pagalbos.

en: Error message from PayPal:<br />@message
lt: Klaidos žinutė iš PayPal:<br>@message

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: PayPal WPP reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
lt: Kai jūsų siuntimas yra baigtas, turite atnaujinti puslapį perkraudami jį dar kartą. (Priklausomai nuo turimo leidimo)

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
lt: Nenaudokite parsisiuntimo pagreitinimo funkcijos atsisiųsdami failą, arba galite užrakinti atsisiuntimus iš savęs.

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Account number
lt: Sąskaitos numeris

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: One time
lt: Vienas kartas

en: Make sticky
lt: Padaryti prikabintu

en: Unexpected acknowledgement status: @status
lt: Netikėta patvirtinimo būsena: @status

en: Structure
lt: Struktūra

en: View Reports
lt: Peržiūrėti Ataskaitas

en: Bank Transfer
lt: Bankinis pavedimas

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: Nothing
lt: Nieko
