MoneySuite (7.x-10.0) - en to ne translation catalogue (113 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Action
ne: कारवाही

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Year
ne: वर्ष

en: Page
ne: पृष्ठ

en: You must enter a valid e-mail address.
ne: तपाईले उपयुक्त ईमेल ठेगाना हाल्नु पर्छ

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Mode
ne: प्रकार

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: This field is required.
ne: यो क्षेत्रको आवस्यकता छ

en: Month
ne: महिना

en: Details
ne: विस्तृत

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Day
ne: दिन

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Server settings
ne: सर्भर सेटिंग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Polish
ne: पोलिश

en: Swedish
ne: स्वीडिश

en: Account
ne: खाता

en: Reports
ne: प्रतिवेदनहरू

en: Bundle
ne: पोका

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Font Color
ne: फन्ट रङ

en: Faeroese
ne: फेरोएसे

en: Structure
ne: संरचना

en: View Members
ne: सदस्यहरु हेर्ने
