MoneySuite (7.x-10.0) - en to sq translation catalogue (100 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: User
sq: Përdoruesi

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page
sq: Faqe

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit

en: Never
sq: Asnjëherë

en: You must enter a valid e-mail address.
sq: Duhet të jepni një adresë të vlefshme e-mail.

en: From
sq: Nga

en: Signature
sq: Firma

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Items
sq: Elementët

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Details
sq: Hollësi

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Other
sq: Tjetër

en: Deny
sq: Ndalo

en: Users
sq: Përdorues

en: Referrer
sq: Referues

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Server settings
sq: Parametrat e Serverit

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: None.
sq: Asnjë.

en: Revert
sq: Rikthe

en: Approval queue
sq: Në pritje të aprovimit

en: Publish
sq: Publiko

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Account
sq: Profili

en: Reports
sq: Raportet

en: Make sticky
sq: Fiksuar në krye

en: log in
sq: identifikohu
