MoneySuite (7.x-10.1) - en to bo translation catalogue (179 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Year
bo: ལོ

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: User settings
bo: སྤྱོད་མཁན་སྒྲིག་འགོད།

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: You must enter a valid e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་གློག་ཡིག་ཁ་བྱང་ནུས་ལྡན་ཞིག་འཇུག་དགོས།

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Widget type
bo: ཡོ་བྱད་ཀྱི་རིགས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Address
bo: ས་གནས

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Day
bo: ཉིན

en: here
bo: འདིར།

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Other
bo: གཞན

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་བའི་སྒྲིག་འགོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Display name
bo: མིང་མངོན་པ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Storage
bo: གསོག་འཇོག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: @count days
bo: ཉི་མ་ @count

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: @count weeks
bo: གཟའ་འཁོར་ @count

en: @count months
bo: ཟླ་བ་ @count

en: @count years
bo: ལོ་ @count

en: Server
bo: ཞབས་ཞུ་བ

en: Unavailable
bo: སྤྱོད་མི་ནུས།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Print
bo: པར་འདེབས

en: Account
bo: ཐོ་ཁོངས

en: Reports
bo: སྙན་ཞུ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Font Color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Upload a new file
bo: ཡིག་ཆ་གསར་བ་ཡར་སྤྲོད།

en: The unique ID for this @export.
bo: @export་འདིའི་མཚུངས་མེད་ཨང་རྟགས།

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
