MoneySuite (7.x-10.1) - en to bs translation catalogue (99 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: more
bs: još

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Search
bs: Pretraga

en: Weekly
bs: Sedmično

en: None
bs: Nijedan

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Event
bs: Događaj

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Continue
bs: Nastavi

en: Error
bs: Greška

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Year
bs: Godina

en: Page
bs: Strana

en: User settings
bs: Korisničke postavke

en: Signature
bs: Potpis

en: Widget type
bs: Tip widgeta

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: 1 day
bs: 1 dan

en: Month
bs: Mjesec

en: Details
bs: Detalji

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: Address
bs: Adresa

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Members
bs: Članovi

en: Day
bs: Dan

en: Color
bs: Boja

en: First name
bs: Ime

en: Users
bs: Korisnici

en: Save changes
bs: Snimi promjene

en: Clone
bs: Klon

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Order
bs: Poredak

en: Server settings
bs: Podešavanja servera

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Hidden
bs: Sakriven

en: English
bs: Engleski

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Revert
bs: Vratiti

en: Not available
bs: Nema podataka

en: Products
bs: Proizvodi

en: Total:
bs: Total

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Storage
bs: Pohrana

en: Apply
bs: Primjeni

en: Approval queue
bs: Red za odobravanje

en: Publish
bs: Objavi

en: @count days
bs: @count dana

en: 1 week
bs: 1 sedmica

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Make sticky
bs: Postavi kao članak zalijepljen na vrhu.
