MoneySuite (7.x-10.1) - en to ca translation catalogue (346 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Item
ca: Element

en: Transactions
ca: Transaccions

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Currency
ca: Moneda

en: Action
ca: Acció

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: None
ca: Cap

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Required
ca: Necessari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Font Size
ca: Mida de la lletra

en: Default
ca: Per defecte

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Time
ca: Hora

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Length
ca: Llargada

en: History
ca: Història

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Event
ca: Esdeveniment

en: User
ca: Usuari

en: Continue
ca: Continua

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Activated
ca: Activat

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: Active
ca: Actiu

en: Done
ca: Fet

en: Year
ca: Any

en: Page
ca: Pàgina

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: You must enter a valid e-mail address.
ca: Heu d'introduir una adreça de correu electrònic vàlida.

en: From
ca: De

en: Signature
ca: Signatura

en: Widget type
ca: Tipus de giny

en: N/A
ca: No aplica

en: Items
ca: Elements

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 year
ca: 1 any

en: Card Type
ca: Tipus de targeta

en: Card Number
ca: Número de targeta

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: Month
ca: Mes

en: Details
ca: Detalls

en: Widget
ca: Giny

en: Qty
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Amount
ca: Import

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Phone
ca: Telèfon

en: Address
ca: Adreça

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: Invoice
ca: Factura

en: Code
ca: Codi

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Stock
ca: Estoc

en: Owner
ca: Propietari

en: Payment
ca: Pagament

en: Payments
ca: Pagaments

en: Members
ca: Membres

en: Method
ca: Mètode

en: Day
ca: Dia

en: here
ca: aquí

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: January
ca: gener

en: February
ca: febrer

en: March
ca: març

en: April
ca: abril

en: May
ca: maig

en: June
ca: juny

en: July
ca: juliol

en: August
ca: agost

en: September
ca: setembre

en: October
ca: octubre

en: November
ca: novembre

en: December
ca: desembre

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Other
ca: Altres

en: Backup
ca: Còpia de seguretat

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Deny
ca: Denega

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Sent
ca: Enviat

en: Destination
ca: Destí

en: Class
ca: Classe

en: Users
ca: Usuaris

en: Referrer
ca: Referència

en: Save changes
ca: Desa els canvis

en: Checkout
ca: Passa per caixa

en: Clone
ca: Clona

en: Optional
ca: Opcional

en: Order
ca: Ordre

en: Random
ca: Aleatori

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Pattern
ca: Patró

en: Template
ca: Plantilla

en: Static
ca: Estàtic

en: Expires
ca: Expira

en: Add group
ca: Afegeix un grup

en: Expiration
ca: Venciment

en: Duration
ca: Durada

en: Weeks
ca: Setmanes

en: 3 Months
ca: 3 mesos

en: 6 Months
ca: 6 mesos

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Rules
ca: Regles

en: Modified
ca: Modificat

en: Hidden
ca: Ocult

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Notices
ca: Avisos

en: Key
ca: Clau

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Zip code
ca: Codi postal

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Accept
ca: Accepta

en: Expired
ca: Caducat

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: day
ca: dia

en: Default Display
ca: Visualització predeterminada

en: Dynamic
ca: Dinàmic

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: Entity
ca: Entitat

en: None.
ca: Cap.

en: Fixed
ca: Fixat

en: Unit
ca: Unitat

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Red
ca: Vermell

en: Not available
ca: No disponible

en: Payment Info
ca: Informació de pagament

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Scope
ca: Àmbit

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Address Line 1
ca: Adreça línia 1

en: Shopping Cart
ca: Carret de la compra

en: Cart
ca: Carretó

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Coupon
ca: Val

en: Coupons
ca: Vals

en: Delete coupon
ca: Esborrar un val

en: Discount
ca: Descompte

en: Donation
ca: Donació

en: Commissions
ca: Comissions

en: Day(s)
ca: Dia(es)

en: Week(s)
ca: Setmana(es)

en: Year(s)
ca: Any(s)

en: Product name
ca: Nom del producte

en: Product
ca: Producte

en: Role Discount
ca: Descompte del rol

en: Order Summary
ca: Resum de la comanda

en: Billing address
ca: Adreça de facturació

en: Shipping address
ca: Adreça d'enviament

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Balance
ca: Saldo

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Products
ca: Productes

en: Shippable
ca: Es pot enviar

en: Orders
ca: Comandes

en: Add to Cart
ca: Afegiu al carretó

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Gray
ca: Gris

en: Percentage
ca: Percentatge

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Live
ca: En viu

en: Delete File
ca: Suprimeix el fitxer

en: Storage
ca: Emmagatzemament

en: Apply
ca: Aplica

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Approval queue
ca: Cua d'aprovació

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 10 minutes
ca: 10 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: Yearly
ca: Anualment

en: Publish
ca: Publica

en: years
ca: anys

en: weeks
ca: setmanes

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: @count months
ca: @count mesos

en: @count years
ca: @count anys

en: Order ID
ca: ID comanda

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Usage
ca: Ús

en: File Settings
ca: Paràmetres del fitxer

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Addresses
ca: Adreces

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Order #
ca: # comanda

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Opened
ca: Obert

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Polish
ca: Polonès

en: Swedish
ca: Suec

en: Print
ca: Impressió

en: Account
ca: Compte

en: No group
ca: Sense grup

en: Thank You
ca: Gràcies

en: Transaction type
ca: Tipus de transacció

en: Authorization
ca: Autorització

en: Modify
ca: Modifica

en: Reports
ca: Informes

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Revenue
ca: Ingressos

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Order #:
ca: # comanda:

en: Enter
ca: Introduïu

en: Ticket
ca: Tiquet

en: Tickets
ca: Tiquets

en: Sales
ca: Vendes

en: Credits
ca: Crèdits

en: Generate
ca: Genera

en: Tax
ca: Impostos

en: Review order
ca: Revisa la comanda

en: Review payment
ca: Revisa el pagament

en: Submit order
ca: Realitza la comanda

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
ca: PayPal - pagueu sense compartir la vostra informació financera.

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
ca: Inicieu sessió i useu un compte Sandbox per a proves.

en: Payment action
ca: Acció de pagament

en: An unknown error occurred.
ca: Hi hagut un error desconegut.

en: Apply to order
ca: Aplica a la comanda

en: Cart settings
ca: Paràmetres del carretó

en: Minute(s)
ca: Minut(s)

en: Hour(s)
ca: Hora/es

en: File Downloads
ca: Descàrrega de fitxers

en: No downloads found
ca: No s'han trobat descàrregues

en: Notified
ca: Notificat

en: Search using date range.
ca: Cerca utilitzant un rang de dates.

en: Purchasing Information:
ca: Informació de compra:

en: E-mail Address:
ca: Adreça de correu electrònic:

en: Billing Address:
ca: Adreça de facturació:

en: Billing Phone:
ca: Telèfon de facturació:

en: Order Grand Total:
ca: Total general de la comanda:

en: Payment Method:
ca: Mètode de pagament:

en: Order Summary:
ca: Resum de la comanda:

en: Street address 1
ca: Adreça 1

en: Street address 2
ca: Adreça 2

en: Yellow
ca: Groc

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Checkout form
ca: Formulari de finalització de compra

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: click here
ca: clica aquí

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Block Content
ca: Contingut del bloc

en: Faeroese
ca: Feroès

en: Make sticky
ca: Fes estàtic

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Structure
ca: Estructura

en: Edit URL
ca: URL d'edició

en: Customer Information
ca: Informació del client

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Upload a new file
ca: Carrega un nou fitxer

en: The unique ID for this @export.
ca: L'ID únic per aquest @export.

en: Nothing
ca: Res

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: Language Code
ca: Codi de llengua

en: Account %name has been deleted.
ca: S'ha eliminat el compte %name.

en: Order information
ca: Informació de la comanda
