MoneySuite (7.x-10.1) - en to et translation catalogue (338 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: Transactions
et: Tehingud

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Currency
et: Valuuta

en: Action
et: Tegevus

en: Quantity
et: Kogus

en: Purchased
et: Ostetud

en: Help Text
et: Abitekst

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Required
et: Kohustuslik

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: History
et: Ajalugu

en: Filename
et: Failinimi

en: Event
et: Sündmus

en: Text
et: Tekst

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: All
et: Kõik

en: days
et: päeva

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Year
et: Aasta

en: Page
et: Lehekülg

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: You must enter a valid e-mail address.
et: Pead sisestama kehtiva e-maili aadressi

en: From
et: Kellelt

en: Signature
et: Allkiri

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Click here
et: Klõpsa siia

en: Mode
et: Viis

en: Success
et: Õnnestus

en: N/A
et: Puudub

en: Items
et: Kirjed

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Card Type
et: Kaardi tüüp

en: Card Number
et: Kaardi number

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Product ID
et: Toote ID

en: Amount
et: Kogus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Invoice
et: Arve

en: Sell Price
et: Müügihind

en: Code
et: Kood

en: Inactive
et: Passiivne

en: Stock
et: Ladu

en: Owner
et: Omanik

en: Payment
et: Maksmine

en: Payments
et: Maksed

en: Members
et: Liikmed

en: Method
et: Meetod

en: Day
et: Päev

en: here
et: siin

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Other
et: Muu

en: Backup
et: Varundamine

en: Color
et: Värv

en: Link URL
et: Lingi URL

en: SKU
et: Tootekood

en: Deny
et: Keela

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Class
et: Klass

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Checkout
et: Kassa

en: Clone
et: Klooni

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: Random
et: Juhuslik

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Pattern
et: Muster

en: Template
et: Mall

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Level
et: Tase

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Expiration
et: Aegumine

en: Duration
et: Kestus

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: Phone number
et: Telefoni number

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Rules
et: Reeglid

en: Modified
et: Muudetud

en: Hidden
et: Peidetud

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Key
et: Võti

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Display name
et: Kuvanimi

en: day
et: päev

en: Default Display
et: Vaikimisi kuva

en: Entity
et: Olem

en: None.
et: Puudub.

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Revert
et: Lähtesta

en: Red
et: Punane

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: Taxes
et: Maksud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Scope
et: Ulatus

en: Shopping Cart
et: Ostukorv

en: Cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Day(s)
et: päev(a)

en: Week(s)
et: nädal(at)

en: Year(s)
et: aasta(t)

en: Product
et: Toode

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Order Summary
et: Tellimuse kokkuvõte

en: Billing address
et: Arve saatmise aadress

en: Shipping address
et: Kauba saatmise aadress

en: Payment method
et: Makseviis

en: Balance
et: Bilanss

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Failed
et: Ebaõnnestus

en: Products
et: Tooted

en: Total:
et: Kokku:

en: Orders
et: Tellimused

en: Add to Cart
et: Lisa ostukorvi

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Gray
et: Hall

en: Credit
et: Kreedit

en: 1 month
et: 1 kuu

en: Delete File
et: Kustuta fail

en: Storage
et: Ladu

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Approval queue
et: Heakskiidu järjekord

en: Publish
et: Avalda

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: @count days
et: @count päeva

en: 1 week
et: 1 nädal

en: @count weeks
et: @count nädalat

en: Order ID
et: Tellimuse ID

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Set
et: Vali

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Addresses
et: Aadressid

en: Zip
et: Postikood

en: Order #
et: Tellimus nr

en: Offset
et: Nihe

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Print
et: Prindi

en: Account
et: Konto

en: Canadian Dollar
et: Kanada dollar

en: Fee
et: Tasu

en: Sandbox
et: Liivakast

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Reports
et: Raportid

en: Revenue
et: Tulu

en: Submit Order
et: Kinnita tellimus

en: Not checked
et: Pole valitud

en: Radios
et: Raadionupud

en: Shipping Address:
et: Postiaadress:

en: Order #:
et: Tellimuse nr:

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Continue Shopping
et: Jätka ostmist

en: Tax
et: Maks

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: Type: @type<br />ID: @id
et: Tüüp: @type<br />ID: @id

en: Unit of time
et: Ajaühik

en: Are you sure you want to delete this payment?
et: Oled kindel, et soovid seda makset kustutada?

en: Review order
et: Vaata tellimus üle

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Payment is pending at PayPal: @reason
et: Makse on ootel PayPal'is, põhjus: @reason

en: Cart settings
et: Ostukorvi seaded

en: Minimum order subtotal
et: Minimaalne tellimuse summa

en: Minute(s)
et: Minut(it)

en: Hour(s)
et: Tund (tundi)

en: No downloads found
et: Ühtegi allalaaditud faili ei leitud

en: Notified
et: Teavitatud

en: Search using date range.
et: Kasuta otsides ajavahemikku.

en: Purchasing Information:
et: Tellimise teave:

en: E-mail Address:
et: E-posti aadress:

en: Billing Address:
et: Maksja aadress:

en: Billing Phone:
et: Maksja telefon:

en: Shipping Phone:
et: Kaubasaaja telefon:

en: Order Grand Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Payment Method:
et: Tasumise viis:

en: Order Summary:
et: Tellimuse kokkuvõte:

en: Street address 1
et: Tänav 1

en: Street address 2
et: Tänav 2

en: Billing Information
et: Maksja andmed

en: Yellow
et: Kollane

en: Bundle
et: kogum

en: Order Status
et: Tellimuse olek

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: view order
et: Vaata tellimust

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
et: Et peale allalaadmise lõppu uuesti allalaadida, peab lehte uuendama.

en: Checkout form
et: Tellimise vorm

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Account number
et: Kontonumber

en: Product Details
et: Toote andmed

en: Discount type
et: Allahindluse tüüp

en: Discounts
et: Allahindlused

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Payment Method
et: Maksmise viis

en: Block Content
et: Ploki sisu

en: Faeroese
et: Fääri keel

en: Make sticky
et: Tee kleepuvaks

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Structure
et: Struktuur

en: View Cart
et: Vaata ostukorvi

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Bank Transfer
et: Pangaülekanne

en: Order type
et: Tellimuse tüüp

en: In Checkout
et: Väljakirjutamisel

en: Order Date:
et: Tellimuse kuupäev:

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: IP Addresses
et: IP-aadressid

en: Estonian Kroon
et: Eesti kroon

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Invoiced
et: Arve välja kirjutatud

en: Language Code
et: Keelekood

en: every @count days
et: iga @count päeva tagant

en: every @count weeks
et: iga @count nädala tagant -

en: every @count years
et: iga @count aasta tagant

en: Enter your email address.
et: Sisesta oma e-posti aadress.

en: Account %name has been deleted.
et: Konto %name on kustutatud.

en: The node %title has been published.
et: %title on avaldatud.
