MoneySuite (7.x-10.1) - en to hr translation catalogue (244 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Administration
hr: Administracija

en: Currency
hr: Valuta

en: Action
hr: Akcija

en: Quantity
hr: Količina

en: Purchased
hr: Kupljeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: None
hr: Nema

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Required
hr: Nužno

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Time
hr: Vrijeme

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: History
hr: Povijest

en: Filename
hr: Naziv datoteke

en: Notes
hr: Bilješke

en: Event
hr: Događanje

en: Text
hr: Tekst

en: Total
hr: Ukupno

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Error
hr: Greška

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Done
hr: Gotovo

en: Year
hr: Godina

en: Page
hr: Stranica

en: User settings
hr: Postavke korisnika

en: Added
hr: Dodano

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: You must enter a valid e-mail address.
hr: Morate upisati valjanu adresu e-pošte.

en: From
hr: Od

en: Signature
hr: Potpis

en: Widget type
hr: Vrsta cinculatora

en: Mode
hr: Režim

en: N/A
hr: N/D

en: Items
hr: Stavke

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Start Date
hr: Od datuma

en: Month
hr: Mjesec

en: Details
hr: Detalji

en: Widget
hr: Cinculator

en: Qty
hr: Količina

en: Price
hr: Cijena

en: End Date
hr: Do datuma

en: Amount
hr: Iznos

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: State
hr: Država

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Stock
hr: Zaliha

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Method
hr: Metoda

en: Day
hr: Dan

en: here
hr: ovdje

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Other
hr: Ostalo

en: Color
hr: Boja

en: Link URL
hr: URL poveznice

en: Deny
hr: Uskrati

en: Destination
hr: Odredište

en: Users
hr: Korisnici

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Checkout
hr: Narudžba

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Random
hr: Nasumično

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Template
hr: Predložak

en: Level
hr: Nivo

en: Expires
hr: Ističe

en: Add group
hr: Dodaj grupu

en: Duration
hr: Trajanje

en: Server settings
hr: Postavke poslužitelja

en: Last Name
hr: Prezime

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Key
hr: Ključ

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: None.
hr: Nijedan.

en: Revert
hr: Vrati

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Installed
hr: Instaliran

en: Cart
hr: Košarica

en: Commissions
hr: Provizija

en: Product
hr: Proizvod

en: Subtotal
hr: Ukupno

en: Payment method
hr: Način plaćanja

en: Products
hr: Proizvodi

en: Total:
hr: Suma:

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Purchase
hr: Prodaja

en: Gray
hr: Siva

en: Affiliate
hr: Afiliet centar

en: Storage
hr: Spremnik

en: Apply
hr: Primjeni

en: Approval queue
hr: Red čekanja za odobrenje

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: Publish
hr: Objavi

en: @count days
hr: @count dana

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: @count weeks
hr: @count tjedana

en: @count years
hr: @count godin(e)a

en: Blue
hr: Plava

en: Usage
hr: Upotreba

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Cancelled
hr: Otkazan

en: Order #
hr: Narudžba

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: German
hr: Njemački

en: Polish
hr: Poljski

en: Swedish
hr: Švedski

en: Print
hr: Ispis

en: Account
hr: Račun

en: Reports
hr: Izvješća

en: I agree
hr: Slažem se

en: Started
hr: Započeto

en: Shipping Address:
hr: Dostava na adresu:

en: Order #:
hr: Narudžba broj:

en: Ticket
hr: Karta

en: Tickets
hr: Karte

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena

en: Last Month
hr: Prošli mjesec

en: Review order
hr: Provjeri narudžbu

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
hr: PayPal - plaćajte sigurno, bez dijeljenja svojih finansijskih informacija.

en: Search using date range.
hr: Pretraži kroz period.

en: Purchasing Information:
hr: Informacije o kupovini:

en: E-mail Address:
hr: Email adresa:

en: Billing Address:
hr: Naplata na adresu:

en: Billing Phone:
hr: Broj telefona vezan za naplatu:

en: Shipping Phone:
hr: Broj telefona vezan za dostavu:

en: Order Grand Total:
hr: Ukupno za naplatu:

en: Payment Method:
hr: Način plaćanja:

en: Order Summary:
hr: Detalji narudžbe:

en: Street address 1
hr: Adresa

en: Street address 2
hr: Adresa (linija 2)

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Unique Click Count
hr: Jedinstveni klikovi

en: Unique Clicks
hr: Jedinstvni klikovi

en: Commission
hr: Provizija

en: Affiliate Links
hr: Afiliet linkovi

en: Customize This Report
hr: Prilagodi ovaj izvještaj

en: This Month
hr: Ovaj mjesec

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Last 60 Days
hr: Zadnjih 60 dana

en: Last 90 Days
hr: Zadnjih 90 dana

en: Select a predefined range
hr: Odaberi period:

en: Select a beginning date.
hr: Odaberite početni datum.

en: Select an end date.
hr: Odaberite završni datum.

en: Checkout form
hr: Forma za narudžbu

en: Faeroese
hr: Farski

en: Make sticky
hr: Učini ljepljivim

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: Structure
hr: Struktura

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: Commission History
hr: Povijesti provizija

en: Event Date
hr: Datum događanja

en: Order Date:
hr: Datum narudžbe:

en: Nothing
hr: Ništa

en: IP Addresses
hr: IP Adrese

en: Asc
hr: Uzlazno
