MoneySuite (7.x-10.1) - en to hy translation catalogue (122 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Currency
hy: Արժույթ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Text
hy: Տեքստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Year
hy: Տարի

en: Page
hy: Էջ

en: User settings
hy: Օգտատերի կարգավորումներ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Never
hy: Երբեք

en: You must enter a valid e-mail address.
hy: Դուք պետք է մուտքագրեք վավեր էլ-հասցե:

en: From
hy: Ում կողմից

en: Signature
hy: ստորագրություն

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Items
hy: Տարրեր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Month
hy: Ամիս

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Day
hy: Օր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Color
hy: Գույն

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Italian
hy: Իտալերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: « first
hy: « առաջինը

en: Danish
hy: դանիերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն

en: Polish
hy: Լեհերեն

en: Swedish
hy: Շվեդերեն

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Faeroese
hy: ֆարեերեն

en: Structure
hy: Կառուցվածք

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: Nothing
hy: Ոչինչ

en: Enter your email address.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլփոստի հասցեն
