MoneySuite (7.x-10.1) - en to mk translation catalogue (21 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Confirm
mk: Потврда

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Required
mk: Побарано

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Details
mk: Детали

en: Users
mk: Корисници

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Approval queue
mk: Редица за одобрување

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »

en: - All -
mk: - Сите -
