MoneySuite (7.x-10.1) - en to si translation catalogue (72 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Item
si: අයිතමය

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Confirm
si: තහවුරු කරන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Administration
si: පාලනය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Signature
si: අත්සන

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Day
si: දවස

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Server settings
si: Server සැකසුම්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: day
si: දවස

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න

en: Account
si: ගිණුම

en: Reports
si: වාර්තා

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක

en: Structure
si: ආකෘතිය
